Aktualności

Realizujemy nową inwestycję w Poznaniu

przez JPContracing

Podpisaliśmy umowę z KARMAR SA na realizację konstrukcji żelbetowej osiedla mieszkaniowego przy ul. Bułgarskiej 59 w Poznaniu. Inwestorem kompleksu o powierzchni 25.000 m2 jest SJM APARTMENTS Sp. z o.o.

W pierwszym etapie inwestycji powstaną dwa budynki znajdujące się bezpośrednio od strony ulicy Bułgarskiej. Budynek "A" o wysokości 48,88 m składający się z 16 kondygnacji oraz budynek "B" o wysokości 48,67m, na który składa się część niska z 6 kondygnacjami oraz 16 piętrowa część wysoka. W budynkach na poziomie parteru zlokalizowane będą funkcje handlowo-usługowe, natomiast powyżej zaprojektowano 180 mieszkań.

Przeszklony usługowy parter dostępny będzie głównie od strony ulicy Bułgarskiej. Wejście do kondygnacji mieszkalnych zapewnione będzie bezpośrednio z garażu podziemnego mieszczącego 361 miejsc postojowych oraz od strony dziedzińca, poprzez reprezentacyjne hole wejściowe.

Wewnątrz osiedla zaprojektowany został dziedziniec z przyjemną zielenią oraz placem zabaw dla dzieci. Cały kompleks będzie charakteryzował się zabudową wysoką, ogrodzoną i chronioną, z kontrolą dostępu.

WSTECZ